15. REGIONALNO NATJECANJE MLADIH MATEMATIČARA
Korčula - 23. - 25. svibnja 2002.
Korcula.NET - Natjecanje - Rezultati
>PROGRAM
>ORGANIZACIJA
>REZULTATI
>FORUM

4. RAZRED

Mjesto

Šifra

Ime i prezime

Škola i mjesto

Ime i prezime mentora

Broj osvojenih bodova

ukupno

         

1.

2.

3.

4.

5.

 

I

JA 84084

Katarina Vardić

Osnovna škola Marka Marulića-Sinj

Katica Bulović

8

10

10

10

10

48

I

BLIZANAC 54321

Željana Nejašmić

Osnovna škola Marjan-Split

Zlata Trogrlić

10

10

8

10

8

46

II

ŠPILJA 19791

Nikola Maretić

Osnovna škola Bol-Split

Davorka Banovac

9

10

7

10

8

44

II

LUGIJA 13127

Ivana Maček

Osnovna škola Lapad-Dubrovnik

Ana Stabile

10

10

10

10

4

44

III

JYOKAHOMA 70000

Vladimir Jerebić

Osnovna škola Blato-Blato

Marija Jerebić

8

4

10

10

9

41

III

KIKI 14991

Nikolina Vidović

Osnovna škola Dobri-Split

Tomislava Luetić

10

10

10

10

0

40

III

ČUDOVIŠTE 99999

Tamara Crnac

Osnovna škola Petra Kanavelića-Korčula

Mira Šale

9

10

10

3

8

40

III

SAPPHIRE 75757

Nino Županov

Osnovna škola Petra Preradovića-Zadar

Dubravka Bosotina

10

10

2

10

8

40

P

JARBOL 55555

Pavao Andričević

Osnovna škola Pojišan-Split

Iva Tomičić

2

10

10

8

8

38

P

BROJ 53280

Mario Stipčić

Osnovna škol Majstora Radovana-Trogir

Anka Matković

10

6

8

10

4

38

P

ANDROMEDA 52253

Ivan Mihanović

Osnovna škola Blatine-Škrape-Split

Marija Rubinjoni

7

10

2

10

8

37

 

FOFO 45321

     

6

10

5

10

4

35

 

ZELJE 13579

     

6

10

6

9

4

35

 

KOKO 22051

     

10

10

1

10

3

34

 

LORA 10234

     

0

10

10

10

3

33

 

METAR 25490

     

6

10

2

10

5

33

 

LAV 55555

     

6

10

1

10

5

32

 

MATEMATIČAR 13791

     

0

6

6

10

10

32

 

JELEN 35871

     

7

10

3

4

6

30

 

MORNAR 76318

     

6

10

2

10

2

30

 

MIRO 25383

     

8

10

10

0

1

29

 

MEDIEVIL 10002

     

7

10

1

10

1

29

 

SREBRN PASTUH 86420

     

8

6

2

10

3

29

 

PIPI 50105

     

0

10

1

10

8

29

 

RUŽA 55555

     

10

4

1

10

4

29

 

KUNJADIN 04167

     

6

10

1

9

2

28

 

BRAT 14700

     

9

6

2

10

0

27

 

PROZOR 56965

     

3

10

1

9

4

27

 

JA NISAM GENIJE 18554

     

5

6

2

9

4

26

 

BLABLO 12321

   

0

10

10

2

3

25

 

KIKICA 77777

     

0

10

10

0

5

25

 

ONIX 20591

     

10

10

0

0

5

25

 

RIM 10203

     

10

2

2

10

1

25

 

REGIJA 68420

     

10

10

2

1

1

24

 

RUKA 20001

     

7

4

1

10

2

24

 

PROFESIONALAC 84918

     

7

6

0

10

0

23

 

TOTODILE 25000

     

5

10

8

0

0

23

 

TELE 88855

     

5

10

1

0

6

22

 

ZVIJEZDA 77777

     

7

1

1

8

4

21

 

ZVIJEZDA 24242

     

5

6

2

8

0

21

 

MAČKA 1989

     

9

4

1

3

2

19

 

PALČICA 25103

     

5

10

2

0

2

19

 

PIKACHU 17110

     

10

4

1

0

3

18

 

TORBA 10234

     

10

4

1

2

1

18

 

WENDY 77777

     

3

10

0

4

1

18

 

BECHAM 97261

     

8

4

1

0

1

14

 

DUPIN 02020

     

6

2

1

0

0

9

5. RAZRED

Mjesto

Šifra

Ime i prezime

Škola i mjesto

Ime i prezime mentora

Broj osvojenih bodova

ukupno

         

1.

2.

3.

4.

5.

 

I

5555 IVAN

Ivan Stražičić

Osnovna škola Ivana Gundulića-Dubrovnik

Zdenka Šiša

10

10

3

10

10

43

I

99702 GENIJE

Marijan Jurić

Osnovna škola Primorski Dolac-Primorski Dolac

Danica Kačić-Barišić

8

7

7

9

10

41

II

13853 MORFOLT

Bruno Lukšić

Osnovna škola Meje-Split

Davor Bijelić

7

10

10

10

3

40

II

23205 KAMEN

Šime Gverić

Osnovna škola Stjepana Radića-Bibinje

Natalija Zvelf

10

0

10

10

8

38

II

11011 TIKVA

Jakša Markotić

Osnovna škola Plokite-Split

Joško Žaja

10

5

7

5

10

37

III

00330 PETRUSMEN

Siniša Milović

Osnovna škola Jurja Dalmatinca-Šibenik

Ante Škalić

10

0

10

10

6

36

III

10000 KOŠPICA

Martina Carić

Osnovna škola Hvar-Hvar

Dragana Risović-Carić

10

0

10

10

6

36

III

54321 RODA

Domagoj Bakota

Osnovna škola Strožanac-Split

Mladenka Peko

9

4

8

10

4

35

III

55555 FRODO

Ive Martinović

Osnovna škola Bartula Kašića-Zadar

Anđelka Marin

10

2

10

10

3

35

III

54321 BEKA

Dino Bezdrov

Osnovna škola Split 3-Split

Zorica Jerčić

10

0

10

10

4

34

P

99999 AFRIKA

Velimir Mihelčić

Osnovna škola Jurja Dalmatinca-Šibenik

Ante Škalić

10

3

10

0

10

33

P

20272 PEEVES

Zorana Ćurković

Osnovna škola Petra Kanavelića-Korčula

Lucija Farčić

6

7

10

5

4

32

P

29558 ARHIMED

Ivan Poparić Grgas

Osnovna škola Fausta Vrančića-Šibenik

Mirjana Vučak

8

10

8

5

1

32

P

12345 RUŽA

Antonia Burčul

Osnovna škola Šime Budinića-Zadar

Anka Martinović

10

0

2

10

10

32

P

24590 ŠESTICA

Ivana Markota

Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića-Metković

Ljubica Musulin

9

0

10

10

2

31

P

60391 NOKIA

Toni Šćulac

Osnovna škola Dobri-Split

Jadranka Vujčić

9

7

10

4

1

31

17

19212 MORE

     

10

8

1

5

6

30

18

23281 SREĆA

     

10

10

0

4

6

30

19

25079 RUŽA

     

10

0

7

9

4

30

20

70800 STRIJELAC

     

10

0

7

10

3

30

21

11112 LJUBAV

     

3

4

10

5

7

29

22

15194 JEŽ

     

10

0

10

5

4

29

23

51051 VENERA

     

9

2

8

5

5

29

24

55555 ZLATKO

     

8

3

7

9

1

28

25

88888 SVJETLO

     

10

0

0

10

8

28

26

25252 LOPOČ

     

10

10

1

0

6

27

27

30490 SVEMIR

     

9

0

4

9

5

27

28

57990 BOBI

     

8

0

4

10

4

26

29

14490 VANIAN

     

9

8

0

5

3

25

30

15161 ŠESTAR

     

10

2

7

5

1

25

31

22491 ŠKATULA

     

7

3

10

0

4

24

32

17590 DORA

     

9

0

7

5

1

22

33

24384 BRAVE
FROG FROM US

     

9

0

10

0

2

21

34

84125 VIDEO

     

9

0

10

0

2

21

35

50000 PLANET

     

10

0

7

0

3

20

36

55555 ADRIATIC

     

10

0

7

0

3

20

37

15391 JEDNOROG

     

7

4

1

5

2

19

38

55555 KORČULA

     

9

0

0

5

5

19

39

99999 RODA

     

9

3

2

5

0

19

40

70007 ŠPIJUN

     

8

0

10

0

0

18

41

76767 SUNCOKRET

     

9

0

2

0

6

17

42

22305 SMETALO

     

8

0

0

4

4

16

43

10101 KOKOŠ

     

6

0

0

5

4

15

44

15519 DALLAS

     

0

0

10

0

4

14

45

10305 VICI

     

10

0

0

0

3

13

46

20002 VJEVERICA

     

0

0

0

5

8

13

47

25590 KENNY

     

10

0

0

0

3

13

48

15491 ZVONČIĆI

     

10

0

1

0

1

12

49

13579 DEVIDE

     

0

0

3

5

3

11

6. RAZRED

Mjesto

Šifra

Ime i prezime

Škola i mjesto

Ime i prezime mentora

Broj osvojenih bodova

 

ukupno

         

1.

2.

3.

4.

5.

 

I

55555 JELENA

Jelena Carević

Osnovna škola Split 3-Split

Zorica Jerčić

10

10

10

7

3

40

II

18787 GIBBONI

Igor Boban

Osnovna škola Plokite-Split

Marija Carević

10

10

10

2

5

37

II

32019 FLEGMA

Ines Kurtović

Osnovna škola Mertojak-Split

Đurđica Alagić

10

10

10

2

4

36

II

77777 ĆKAĆKO

Antonio Gaćina

Osnovna škola Tina Ujevića-Šibenik

Marinka Zorica

10

10

10

2

4

36

III

22222 GARFIELD

Paula Anđelić

Osnovna škola Lapad-Dubrovnik

Ramiza Kurtović

10

10

10

2

2

34

III

41089 DALMATINAC

Ivan Popović

Osnovna škola Josip Pupačić-Omiš

Milivoj Raljević

10

10

10

3

1

34

III

20350 HPDIABLO

Igor Pavlović

Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića-Metković

Frano Lovrić

10

10

10

1

2

33

III

12889 KIKICA

Maja Mrša

Osnovna škola Mokošica-Dubrovnik

Pero Ćučević

10

10

10

2

1

33

III

55555 POBJEDA

Barbara Viskić

Osnovna škola Gradac-Gradac

Andrija Biočić

10

10

10

1

2

33

P

85355 AFRODITA

Katarina Bosnić

Osnovna škola Blato-Blato

Alen Andrijić

10

10

10

1

1

32

P

99988 PLIMA

Tinka Vidović

Osnovna škola Vrgorac-Vrgorac

Jelica Ružičanin

10

4

10

5

3

32

P

22211 CIKO

Robert Bandl Valeš

Osnovna škola Vodice-Vodice

Đorđe Dobrota

10

10

8

1

2

31

P

77777 KORČULA

Vedrana Rogić

Osnovna škola Stjepana Ivičevića-Makarska

Zorka Kostanić

10

10

10

1

0

31

P

24689 RAK

Domagoj Nikolac

Osnovna škola Vidici-Šibenik

Senka Lešić

10

10

8

1

2

31

15

13857 ŠKORPION

     

10

3

10

1

5

29

16

55555 ANANAS

     

10

10

1

2

4

27

17

13130 JA-JA

     

9

2

10

3

3

27

18

40958 STUP

     

3

10

10

1

2

26

19

12121 KOMARAC

     

3

10

10

1

2

26

20

84848 GENIJE

     

10

3

10

1

2

26

21

12345 LIST

     

10

10

3

3

0

26

22

33221 EUKALIPTUS

     

6

6

10

1

3

26

23

12345 RUŠKA

     

10

0

10

3

3

26

24

55555 SKORUP

     

10

10

3

1

1

25

25

15151 ČKAČKO

     

10

3

10

1

1

25

26

16989 ATENA

     

3

7

10

2

3

25

27

19889 KADA

     

10

2

10

1

2

25

28

12345 KORČULA

     

10

2

10

2

1

25

29

00001 BUBI

     

10

1

10

2

1

24

30

96963 FRANCUSKA

     

10

2

10

1

1

24

31

80078 BOND

     

10

1

10

1

1

23

32

85989 MEŠTAR

     

1

10

10

1

1

23

33

16161 SUPRSUPRMAN

     

10

10

0

1

2

23

34

64990 LAV

     

10

2

7

1

2

22

35

11355 ZADAR

     

10

1

10

1

0

22

36

16099 BRZINA

     

10

0

10

1

0

21

37

21327 SOLIN

     

10

6

2

1

1

20

38

35453 LIBURNA

     

3

3

10

1

2

19

39

28600 ANDREA

     

3

4

10

1

1

19

40

12345 GIGA

     

0

4

10

1

2

17

41

31167 RIBA

     

2

10

1

2

1

16

42

70680 SHAKIRA

     

8

4

3

1

0

16

43

24125 DUPIN

     

3

2

10

1

0

16

44

55555 BEST

     

8

1

3

1

2

15

45

12346 PSIHO

     

8

2

2

1

2

15

46

13037 POISENNY

     

3

2

3

1

1

10

47

77777 LUCK

     

1

2

4

1

2

10

48

55555 AINŠTAJN

     

3

1

1

1

2

8

49

85990 MICKEYMOUSE

     

0

0

1

1

2

4

50

34576 NATJECANJE

     

0

0

0

1

1

2

 

2+2=5